29 Aralık 2012 Cumartesi

Mutlu yıllar : )

Aralık ayı ne çabuk geçti anlamadım doğrusu. İstanbul seyahati , Mayalar , bir tanecik yeğenimin  ve  annesinin doğum günü , Yeni yıl hazırlıkları ile haftalar  geçiverdi.Koskoca bir yılın,  2012 'ninde son günlerini yaşıyoruz. Saatler günleri , günler haftaları , haftalar ayları derken bitirirmiş 2012 de.Aslında hep şöyle deriz değil mi bu haftayı bir atlatsam , şu işi bir bitirsem derken geçivermiş günler :)
Yeni yıl hazırlıkları ile bütün bloglar cıvıl cıvıl ...
Bu ağacın yapımını ilk defa cafenohut'ta görmüş ve çok  beğenmiştim .Geçen hafta İstanbul'a gittiğimizde  bu origami kağıtlarını Nezihte  gördüm ve hemen aldım.Bugün küçük ağacımı tamamladım ve sizlerle paylaşmak istedim.                    
Daha sonra okulda öğrencilerime yeni yıl kartı yaptırmak yerine kardan adam magneti yaptırmaya karar verdim.Malzeme olarak evayı tercih ettim, kalıplarını hazırladığım magnetimizi tamamlamak öğrencilerime kaldı , son olarak dolap süsümüze yeni yıl mesajımızı ve mıknatısımızı yapıştırdıktan sonra kardan adam magnetimiz hazırdı.
                                             
Herkesin dileklerinin gerçekleştiği , dostlukların  ve sevginin arttığı , yüzlerden gülümsemenin eksik olmadığı sağlıklı , mutlu , başarılı , huzurlu  ve kazançlı bir yıl olması dileğimle.
Sevgiyle kalın : )
             

3 yorum:

 1. Ağaca ,kardan adama bayıldım ,cok hoş olmuş :) ellerine saglık ,şanslı cocuklar . 2013 senin yılın olsun ,e mı ? :)))))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim ablacım , umarım 2013'te herkesin dileği gerçek olur :)

   Sil
 2. tatlım ellerine sağlık çok şeker olmuşlar.. öğrencilerin çok şanslı.. sanada mutlu yıllarr...

  YanıtlaSil